مطالعات مدیریت کسب و کار هوشمند

  راهنمای ثبت نام در نشریه مطالعات کسب و کار هوشمند     

 جهت ثبت نام در نشریه مطالعات کسب و کار هوشمند فرآیند زیر را دنبال کنید:

1. انتخاب گزینه ثبت نام در سامانه از صفحه ورود به سامانه؛

2. تکمیل اطلاعات مورد درخواست از قبیل نام، نام خانوادگی و غیره (تمامی فیلدهای ستاره دار)؛

3. ذخیره اطلاعات؛

4. ورود به سامانه با نام کاربری و پسورد ارسالی به ایمیل نویسنده

 

نویسندگان محترم ملزم هستند:

1- فرم تعهد نامه و تعارض منافع ( فارسی و انگلیسی)  زیر را دانلود و پس از تکمیل، امضا و اسکن به همراه فایل مقاله ارسال فرمایند

2-گزارش نتیجه ارزیابی درصدی محتوای مقاله را از سامانه مشابهت  یاب سمیم نور  در سامانه نشریه  همراه مقاله خود بارگذاری کنند.این درصد باید کمتر از پانزده در صد باشد.

3-سپاسگزاری :  ضروری است نویسندگان در انتهای مقاله از حامیان مادی ومعنوی پژوهش تقدیر نمایند. 

 

  

 دانلود فرم تعهد نامه  اولیه به صورت فایل   Word

 دانلود فرم تعارض منافع به صورت فایل Word

دانلود فایل ساختار نهایی مقاله به صورت فایلword        

 

قابل توجه نویسندگان محترم

لطفا جهت آماده سازی و ارسال مقاله پس از مطالعه دقیق راهنمای نویسندگان از قسمت راهنمای نویسندگان فایل ساختارمقاله را دانلودکرده و مقاله رادراین قالب آماده و  طریق همین سامانه به دفتر فصلنامه ارسال فرمایید.فصلنامه از پذیرفتن مقالاتی که خارج از این ساختار باشد معذورمی باشد.ارسال فرم های تعهد و تعارض امضا شده توسط نویسندگان به همراه مقاله الزامی می باشد.

 

راهنمای تدوین مقالات

 

محتوای مقاله با اهداف نشریه متناسب باشد و حاصل مطالعات، تجربه‌ها و پژوهش‌های نویسنده باشد.

  • مقاله ارسال‌شده در هیچ نشریه و همایشی انتشار یا ارائه نشده باشد.
  • مقاله حد اکثر  در 25 صفحه با حاشیه‌های 4 سانتی‌متر و با واژه پرداز  word با قلم12  B zar همراه با فایل Word و PDF از طریق  ثبت‌نام در  http://ims.atu.ac.ir  سامانه نشریات دانشگاه علامه طباطبائی ارسال شود
  •  نویسندگان مقالات، ترجیحاً حداقل یک مورد ارجاع به مقالات شماره های پیشین این فصلنامه داشته باشند.
  • مقاله باید شامل قسمت‌های زیر باشد:

1ـ صفحه اول دربرگیرنده: عنوان مقاله (فارسی و انگلیسی)، بدون نام نویسنده  .در فایل مشخصات نویسنده یا نویسندگان (شامل نام و نام خانوادگی، مرتبه دانشگاهی و تخصص، ذکر نام موسسه یا سازمان متبوع) هرکدام به فارسی و لاتین و آدرس Email  و شماره تماس نویسندگان. در این بخش عهده‌دار مکاتبات یا نویسنده مسئول مشخص شود. همچنین برای هر نویسنده صرفاً یک عنوان از یک موسسه معرفی شود.

2ـ صفحه دوم شامل عنوان مقاله، چکیده (حداکثر در 150 کلمه) و کلیدواژگان (حداکثر 5 واژه)  به فارسی و به همین ترتیب عنوان، چکیده و کلید واژگان به انگلیسی در زیر متن فارسی آورده شود.

3ـ درمتن اصلی مقاله، رعایت چارچوب مقاله شامل مقدمه، بیان مسئله و ضرورت آن، پیشینه تحقیق، نظریه و مدل به‌کاررفته، روش تحقیق، نتایج و پیشنهادها  منابع فارسی و لاتین و اینترنتی ترجیح داده می شود

  • جداول به تعداد محدود با شماره و عنوان مشخص در بالا و توضیحات و منبع جدول در زیر آن و مناسب برای چاپ در قطعه وزیری مجله باشد.
  •  شکل‌ها، نمودارها و تصاویر  غیر رنگی  به تعداد محدود با شماره و عنوان در زیر آن‌ها و مناسب برای چاپ باشد.
  • روش ارجاع دهی، ای پی ای بوده  به این صورت که در متن ( نام خانوادگی، سال انتشار و شماره صفحه) و در پایان متن به ترتیب زیر است:

1ـ کتاب تألیف شده : نام خانوادگی نویسنده، نام. (سال انتشار اثر). عنوان کتاب (پررنگ)، نوبت ویرایش یا چاپ، محل نشر، نام انتشارات.

2ـ کتاب ترجمه‌شده: نام خانوادگی مؤلف ، نام. (تاریخ ترجمه). عنوان کتاب به فارسی(پررنگ)، نام و نام خانوادگی مترجم،  محل نشر، ناشر. (تاریخ انتشار به زبان‌اصلی).

 3ـ مقاله: نام خانوادگی نویسنده، نام. (تاریخ نشر). عنوان مقاله( پررنگ). نام نشریه. دوره، شماره، ماه، سال، شماره صفحه.

4.منابع اینترنتی : نام خانوادگی ،  نام . (نویسنده یا نویسندگان ) ، عنوان مقاله  (ایتالیک ) ،  تاریخ انتشار ،  آدرس کامل منبع  اینترنتی .

 در متن مقاله حتی‌الامکان از معادل فارسی کلمات لاتین استفاده شود و چنانچه معادل فارسی به‌اندازه کافی رسا نباشد، می‌توان با ذکر شماره در بالای معادل عین کلمه لاتین در زیرنویس آورده شود.

  • مسئولیت آراء و نظریات ارائه‌شده در مقاله‌ها بر عهده نویسندگان است و چاپ آن‌ها به معنی تائید مطالب  نیست.
  • فصلنامه در ویرایش و تلخیص مقاله‌های دریافتی آزاد است.